VÉGE A NYÁRNAK!

 

Igaz még süt a nap és pár napig még 30 fokos hőmérsékletet ígértek az időjósok, de ennek ellenére hivatalosan már vége a nyárnak és jönnek újra a munkás hétköznapok. Sokan vízparti napozással, volt aki kirándulással, olvasással tudta kipihenni fáradalmait. Egyesületünk tagjai is pihentek, de már felkészülve várják az őszi időszakot. Négy pályázati beadással, melyek tréningekről, sportról (séta, foci és biciklitúrákról), kulturális és családi rendezvényekről szólnak Szegeden és a környező településeken.

Ezen kívül tréningeket tartottunk nyáron iskolákban pedagógusoknak, és gyerekeknek, csapatépítőket alapítványi munkatársaknak.

Abban az esetben ha Ön is úgy érzi hogy civilszervezetében dolgozó munkatársait szeretné egy kicsit jobban megismerni, sőt könnyebb és hatékonyabb lenne a munka ha egy összekovácsolt csapattal dolgozhatna, akkor keresse egyesületünket.

Eddigi munkáinkat, referenciáinkat nézze meg itt a honlapunkon.